Přeskočit navigaci


Katalog

Průlezy

průlezy Z nerezové oceli AISI 304 nebo AISI 316, dostupné v různých tvarech a rozměrech (kruhové, oválné, obdélníkové, čtvercové). Provedení pro nádrže ocelové, sklolaminátové, betonové a dřevěné.

katalog

Uzávěry

uzávěry Z nerezové oceli AISI 304 nebo AISI 316, dostupné v různých tvarech a rozměrech (kruhové, oválné, obdélníkové, čtvercové). Provedení pro nádrže ocelové, sklolaminátové, betonové a dřevěné.

katalog

Dvouúčinné ventily

dvouúčinné ventily Z nerezové oceli AISI 304, AISI 316 nebo plastové. Připojení závity 1"1/4, 1"1/2, 2", 3" nebo bez závitu - vhodné pro sváření. Zabraňují volnému proudění vzduchu do a z nádoby a zároveň umožňují vypouštění a napouštění nádoby.

katalog

Kvasné zátky

kvasné zátky Z materiálu polyetilén nebo sklo.

katalog

Vzorkovací kohouty

vzorkovací kohouty Pro nádoby nerezové, dřevěné, sklolaminátové a betonové. Z nerezové oceli AISI 304, AISI 316. Závity 3/8", 1/2" a další způsoby připojení.

katalog

Stavoznaky

stavoznaky Spodní a horní díly pro nádoby nerezové, dřevěné, sklolaminátové a betonové. Provedení s výpustí a ovládáním, bez výpusti a další. Z nerezové oceli AISI 304, AISI 316. Závity 3/8", 1/2" a další způsoby připojení.

katalog

Kulové kohouty GAS

kulové kohouty GAS Z nerezové oceli AISI 304, AISI 316. Závity 1/4", 3/8", 1/2" a kombinace s připojením na hadici.

katalog

Kulové ventily - střední řada DIN

kulové ventily - střední řada DIN Z nerezové oceli AISI 304, AISI 316. Povrch leštěný, rozebíratelné s možností výměny těsnění. Různé typy závitů a připojení. V provedení plnoprůtočném a redukovaném. Možnost dodání včetně zátky.

katalog

Kulové ventily - střední řada GAS

kulové ventily - střední řada GAS Z nerezové oceli AISI 304, AISI 316. Povrch leštěný, rozebíratelné s možností výměny těsnění. Různé typy závitů a připojení. V provedení plnoprůtočném a redukovaném. Možnost dodání včetně zátky.

katalog

Kulové ventily - lehká řada GAS

kulové ventily - lehká řada GAS Povrch leštěný, rozebíratelné s možností výměny těsnění. Typy závitů GAS 1/4" až 1"1/4 a kombinace se závitem ENOLOGICO 25 až 50, připojením MORSETTO o40 až o50 a koncovkou pro hadici o12 až o40. Možnost dodání včetně zátky.

katalog

Kulové kohouty - lehká řada

kulové kohouty - lehká řada Z nerezové oceli AISI 304, AISI 316. Povrch leštěný, rozebíratelné s možností výměny těsnění. Možnost dodání s různými závity nebo připojením na všech třech zakončeních. V provedení plnoprůtočném a redukovaném. Možnost dodání včetně zátky. Na přání je možné dodání i s těmito závity: ENOLOGICO, FRIEDERICH, PORTOGHESE, AUSTRIACO.

katalog

Kulové ventily - trojcestné střední řada DIN

kulove ventily - trojcestné střední řada DIN Z nerezové oceli AISI 304, AISI 316. Povrch leštěný, rozebíratelné s možností výměny těsnění. Možnost dodání s různými závity nebo připojením na všech třech zakončeních. V provedení plnoprůtočném a redukovaném. Možnost dodání včetně zátky. Na přání je možné dodání i s těmito závity: ENOLOGICO, FRIEDERICH, PORTOGHESE, AUSTRIACO.

katalog

Kulové ventily - trojcestné střední řada GAS

kulové ventily - trojcestné střední řada GAS Z nerezové oceli AISI 304, AISI 316. Povrch leštěný, rozebíratelné s možností výměny těsnění. Možnost dodání s různými závity nebo připojením na všech třech zakončeních. V provedení plnoprůtočném a redukovaném. Možnost dodání včetně zátky. Na přání je možné dodání i s těmito závity: ENOLOGICO, FRIEDERICH, PORTOGHESE, AUSTRIACO.

katalog

Klapky přímé - DIN 11851

klapky přímé - DIN 11851 Z nerezové oceli AISI 304, AISI 316. Povrch leštěný, rozebíratelné s možností výměny těsnění. Výběr z 6 typů rukojetí (dvoupolohové, vícepolohové a plynulé nastavení). Možnost vzájemné kombinace následujích typů závitů, přírub a navařovacích připojení

katalog

Klapky přímé - GAS

klapky přímé - GAS Z nerezové oceli AISI 304, AISI 316. Povrch leštěný, rozebíratelné s možností výměny těsnění. Výběr z 6 typů rukojetí (dvoupolohové, vícepolohové a plynulé nastavení). Možnost vzájemné kombinace následujích typů závitů, přírub a navařovacích připojení

katalog

Odkalovací stáčecí výpustě

odkalovací stáčecí výpustě Z nerezové oceli AISI 304, AISI 316. Závity DIN 11851. Povrch leštěný, celkově rozebíratelné pro možnost výměny těsnění.

katalog

Šroubení DIN 11851

šroubení DIN 11851 Z nerezové oceli AISI 304, AISI 316. Přírubová těsnění z různých materiálů.

katalog

Šroubení a komponenty GAS

šroubení a komponenty GAS Z nerezové oceli AISI 304, AISI 316. Přírubová těsnění z různých materiálů.

katalog

Plovoucí víka a příslušenství

plovoucí víka a příslušenství Z nerezové oceli AISI 304, AISI 316. Povrch leštěný, v provedení s otvorem pro odvzdušńovací ventil, nebo bez otvoru. Rozměry od. 320 mm do 2160mm.

katalog

Těsnění pro plovoucí víka

těsnění pro plovoucí víka Z materiálu potravinářská guma.

katalog

Pumpičky pro plovoucí víka

pumpičky pro plovoucí víka Celkově rozebíratelné v několika variantách jak pro malé tak i nadměrné velikosti nádrží.

katalog

Děrované koule vymývací

děrované koule vymývací Z nerezové oceli AISI 304, AISI 316. Povrch leštěný, v provedení s rychlospojkou nebo trubkou s vnitřním závitem GAS.

katalog


TECNOS trade company Brno